MOBILE TOUR to firma, która powstała z pasji do turystyki. Nasze biuro podróży, to gwarancja najwyższej jakości usług i przede wszystkim wizja spełniania marzeń, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dla nas VIPEM jest każdy, bez względu na budżet. 

Jak to działa? Przekonaj się ->Napisz do nas / zadzwoń ->Za darmo otrzymasz ofertę i wycenę. 

W realizacji planów pomoże Ci Twój osobisty doradca. To z nim uzgodnisz formalności, tak by ograniczyć je do niezbędnego minimum. Nie musisz się niczym martwić! To właśnie Twój prywatny doradca przypomni Ci o terminach, płatnościach i odpowie na wszelkie nurtujące Cie pytania. 

Zatem… 

Nie masz planów na weekend? Chcesz podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent? Brak Ci pomysłu i czasu na zorganizowanie wypadu/ wieczoru panieńskiego/ wieczoru kawalerskiego? A może po prostu chcesz wynagrodzić swoich pracowników za wyniki w pracy?

Nie wahaj się !

Kompleksowo organizujemy wycieczki indywidualne i grupowe, wyjazdy integracyjne, wyjazdy służbowe i wszelkie inne podróże.

Ofertę budujemy od podstaw, według własnej inwencji lub „szyjemy na miarę” na podstawie Twoich sugestii – jesteśmy elastyczni i bez problemu dopasujemy się do Twoich wymogów. Nasi specjaliści, to osoby z wysokimi aspiracjami, ogromnym doświadczeniem i z odpowiednim wykształceniem.

Zaufaj nam !

Jesteś zwolennikiem podróży „na własną rękę”?

Również możemy Ci pomóc. Ty decydujesz gdzie i kiedy chcesz ruszyć, a my zarezerwujemy za Ciebie bilety (lotnicze, autobusowe, promowe, do muzeów) noclegi, pomożemy z wynajmem samochodu, rezerwacją parkingu oraz podpowiemy jak przygotować się do podróży i co warto zwiedzić – tak byś nie stracił ani jednej cennej minuty swojego urlopu. Jesteśmy otwarci na ludzi i świat. Zarażamy pasją do podróżowania. Nawiązując z nami współpracę, stajesz się jednym z nas. Odnosząc się do cytatu Nicholasa Sparks’a „Podróżowanie ma raczej więcej wspólnego z doświadczaniem pewnych rzeczy, niż z oglądaniem ich” – Nie będziesz już tylko kolejnym TURYSTĄ, staniesz się naszym przyjacielem i prawdziwym PODRÓŻNIKIEM 🙂 Nabierzesz chęci do poznawania obyczajów, kultur i smaków danego zakątka świata. Zobaczysz, że wojaże to coś więcej niż all inclusive. Chcemy by każdy Klient po powrocie- niezależnie czy to z jednodniowej wycieczki czy z wczasów; wrócił w pełni usatysfakcjonowany z apetytem na więcej!

Dołącz do grona naszych Klientów i stań się naszym przyjacielem 🙂 ” Podróż lepiej mierzyć w nowych przyjaźniach, niż w pokonanych milach.” ~ Tim Cahill

ZAPRASZAMY